Zavolajte nám (Po-Pi 9-19)

Solingen - Nástroje manikúrní Solingen

MADE IN SOLINGEN


Názov nemeckého mesta Solingen je v príborovom priemysle heslom a výrobcovia falšovaného a nekvalitného tovaru to dobre vedia. Mnohí z nich sa preto snažia zmiasť zákazníka. Pod dojmom kvalitného výrobku mu chcú predať lacnú napodobeninu. Informovaný zákazník by sa však nemal nechať nachytať.

Samotné mesto Solingen nie je výrobcom ničoho.

Je tu však veľa spoločností, ktoré vyrábajú príbory. Výrobky, ktoré sú aspoň zo 60 % z tohto mesta, majú právo niesť názov mesta, ktorý je chránený nemeckou vládou ako ochranná známka. Na výrobku však nikdy nesmie chýbať názov výrobcu, ktorý je často doplnený firemným emblémom. Len takto označený tovar skutočne pochádza zo Solingenu.

Ani to najpresnejšie označenie však nemôže zákazníkovi zaručiť jednu dôležitú vec, a to, že všetok tovar vyrobený v Solingene je rovnako kvalitný. Všetky spoločnosti nepochybne vyrábajú veľmi dobré príbory, ale niektoré z nich sú "len" kvalitné, zatiaľ čo iné sú špičkové alebo profesionálne. Najlepší výrobcovia si potom môžu dovoliť poskytnúť na svoje nožnice doživotnú záruku.

Zobraziť celý popis

Zobraziť ďalšie kategórie

V ponuke je 1 produktov - filtrujte výsledky presne podľa Vašich požiadaviek.

Zobrazujeme 1-1 z 1 produktov

| 1|
štipky v pouzdře
Varianty (1)

rotačné kliešte v kufríku 1164

Skladom, v pondelok 24. 6. u vás
7.28 €